Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Тексти англійською допоможуть вивчити багато нових слів та навчитись використовувати їх в контексті. Ви чудово підтягнете граматику, розуміючи, як вона використовується в мові, а не просто завчаючи правила «відірванні» від практичного застосування. Давайте зараз розглянемо круті сайти, де можна читати тексти англійською.

British Council

Невеликі тексти від Британської Ради – ідеальний варіант для тих, у кого не так вже й багато часу на читання. Оберіть свій рівень знань і починайте читати. Текстів тут, можливо, не так й багато, проте вони досить ефективні, якщо їх правильно опрацювати.

Зверніть увагу на зелені блоки до тексту і після – це вправи, які допоможуть зробити читання кориснішим. Натисніть +, щоб розгорнути завдання. Перед прочитанням тексту зробіть блок Preparation. Ця вправа допоможе перевірити ваше знання лексики та вивчити слова, необхідні для розуміння тексту

Після прочитання тексту, перейдіть до вправ нижче, завдяки ним, ви перевірите розуміння прочитаного та закріпите нові знання.

News in Levels

Коротенькі новини, кожну з яких можна прочитати в трьох варінтах: level1, level2, level3. В кінці текста є слова, які варто вивчити, з поясненням у дужках. Нижче йде відео, завдяки якому можна прослухати новину. Диктор читає досить повільно, тому ви будете чути вимову кожного слова.

Many Things

На цьому сайті зібрані тексти англійською більш серйозного об’єму. Вважайте, що розбивки на рівні на даному ресурсі немає. Оберіть на першій сторінці тему, яка вас цікавить, і вам відкриється сторінка з купою текстів на цієї тематики. Кожен текст має аудіосупровід, швидкість аудіо ви можете відрегулювати самостійно (обрати відсоток швидкості під плеєром).

 

Chest of Books

Справжня скарбничка для бажаючих читати книги англійською. Велика колекція цієї бібліотеки з вільним доступом припаде до душі людям з різними смаками. На боковій панелі є можливість обрати книгу на тему, яка вас цікавить найбільше.

До речі, якщо ви хочете не тільки поповнити словниковий запас, а й навчитись грамотно писати без помилок, раджу ресурс Grammarly. Його можна безкоштовно встановити на свій браузер, і він допомагатиме виправляти помилки. Таким чином, ви частіше звертатимете на них увагу, а отже і швидше запам’ятаєте правильний варіант написання. Фішка цього онлайн-коректора у тому, що він не просто виправляє помилки у словах, а й дає правильні варіанти написання. Окрім того, він підказує слова, які потрібно використати у тому чи іншому контексті (наприклад, ви перевели щось буквально, а в англійській такого словосполучення не існує), а також виправляє граматику. Якщо ж вам англійська потрібна для роботи, або ви плануєте здавати міжнародний екзамен і хочете покращити навички письма, то краще придбати недорогу підписку з розширеними функціями.

ESL Fast

Тут всього три рівні: Intermediate найвищий. Спочатку вам потрібно обрати основний розділ, а потім статтю із запропонованих. До кожної статті є аудіо. Не забувайте виписувати собі нові слова, бажано із реченням, щоб при повторенні пригадати, як саме воно було використано в контексті.

BookBub

На цій сторінці зібрані цікаві художні історії для тих, хто хоче зануритись у світ пригод та забути про те, що читає не своєю мовою. Зауважте, що ці історії не є адаптованими, тому підійдуть для середнього рівня і вище.

Dreamreader

“Солянка” з купи статей на будь-який смак. Сайт сподобається допитливим людям. Розбивки на теми немає, однак є розбивка на рівні. Зверніть увагу на тест з правого боку від тексту.

My English Pages

Цікавий сайт, на якому можна почитати поради для саморозвитку, жарти, цитати та цікаві факти. Все поділено за темами. Рівнів немає, але більшість текстів нескладна, і можна пробувати читати їх на рівні Pre-Intermediate.

NFB Blog

Це просто бомбезний ресурс з цікавим навчально-популярним контентом. Ресурс для нейтівів, тому тексти неадаптовані і досить складні (десь рівень Upper-Intermediate). Є матеріали зі світу кіно, мистецтва, освіти та найцікавіші неполітичні новини.

IELTS Liz

IELTS Reading: Lessons, Information & Tips

Сайт буде цікавий тим, хто планує здавати міжнародний екзамен (не обов’язково IELTS). Тут зібрані екземенаційні тексти з тестами та перевіркою відповідей.

Сподіваємося, ці посилання на тести англійською допоможуть вам опанувати навик читання та вивчити багато нових слів. До речі, як швидко запам’ятовувати англійську лексику, читайте тут “Як вчити англійські слова”.