Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Поліглоти радять для швидкого вивчення іноземної мови якомога більше використовувати її у повсякденному житті. Радимо вам добірку застосунків для Chrome, які допоможуть у вивченні англійської. Щоб встановити додаток, просто натисніть на його назву.

В кінці додаток для перегляду ТВ – не пропустіть 😉

Rememberry

Браузерний додаток для перекладу та запам’ятовування нових слів. Використовуйте його, коли читаєте англомовні тексти. Виділяйте нове слово та дивіться переклад. Застосунок покаже вам кілька варіанти перекладу слів. Ви можете помітити ті варіанти, які хочете вивчити. Натисніть на плюсик, і слово з’явиться у вашому персональному словнику.

Коли ви вирішите повторити нові слова, просто натисніть на іконку додатку у верхній частині вікна браузеру (біля поля для вводу адреси сайту). Оберіть, скільки слів бажаєте вивчити. Для кожного слова застосунок дає приклади використання.

Panda

Більше не потрібно переглядати всі сайти для пошуку чогось цікавенького. В цьому додатку зібрані найсвіжіші новини найпопулярніших сайтів. Чудова можливість практикувати читання та поповнювати лексикон.

Grammarly

Додаток для виправлення помилок у тексті. Допомагає писати грамотні повідомлення та запам’товувати написання слів. Адже, виправивши помилку раз або два, ви наврядчи зробите її втретє.

Є безкоштовна, така собі, лайтова версія, яка виправляє лише помилки в написанні слова. Платна версія перевіряє граматичні конструкції, вишукує помилки у словосполученнях, радить слова (якщо ви, наприклад, переклали щось буквально. Якщо пишите для роботи, краще попросити керівника оплатити її. Якщо ні – можна обійтись і безкоштовною версією.

MindZip

Скільки разів ви забували інформацію, яку старанно вчили? Трапляється з кожним. І тільки регулярне повторення допоможе якісно запам’ятати вивчене. MindZip – це зручний інструмент для зберігання інформації та її повторення. Ви можете зберігати тут цілі веб-сторінки та писати для них свої нотатки.

Працювати тут можна не тільки з текстами, але й з відео. Наприклад, якщо ви вивчаєте англійську, дивлячись TED або відео-блогерів, тут зручно зберігати цікаві вам відео та записувати у нотатнику слова для вивчення чи важливі думки.

VoiceNote

Ідеальне браузерне розширення для тренування розмовної англійської. Занотовуйте свої думки голосом, а VoiceNote розшифрує все у текст. Таким чином, ви:

  • попрактикуєтеся висловлювати свої думки
  • позбудетесь страху говоріння англійською.
  • перевірите правильність та чіткість своєї вимови (адже розширення правильно розшифрує тільки ті слова, які ви вимовили чітко та без помилок)
  • коли у вас буде готова текстова нотатка, ви зможете перевірити, чи не допустилися помилок. Якщо так, наступного разу ви вже будете краще контролювати свою граматику, докладаючи менше зусиль

Регулярне використання додатку допоможе вам вільно говорити англійською. З кожним разом ви будете помічати покращення.

Focus 45

Цей додаток допоможе організувати навчальний процес. Суть у тому, щоби займатися протягом 45 хвилин, не відволікаючись на стороні речі. Підійде тим, хто постійно нишпорить по соціальним мережам під час виконання важливих справ, а потім дивується, куди подівся час, та чому нічого не зроблено. 45 хвилин на думку спеціалістів – найбільш оптимальний проміжок часу для концентрації уваги на чомусь одному. Після 45 хвилин роботи варто зробити невеличку перерву, адже увага починає розсіюватися, і засвоєння матеріалу вже не таке якісне.

MarkBook

Розширення, яке дозволяє виділяти нові слова та цікаві фрази. Наприклад, ви читаєте новину і зустрічаєте в ній кілька невідомих слів. Виділяєте їх за допомогою додатку. Перекладаєте їх та вивчаєте. Через деякий час, щоб повторити ці слова у контексті повертаєтесь до статті, в якій ці слова вже виділенні. Таким чином ви швидко зможете повторити їх у контексті та перевірити своє розуміння цих слів.

ТВ for Google Chrome

Тренуйте англійську за допомогою англомовного телебачення у своєму браузері. Встановіть додаток оберіть англомовну країну телебачення якої вас цікавить та канал. Вчіться сприймати живу англійську у зручному форматі.

Ці застосунки стануть чудовим додатковим інструментом для вивчення англійської і прискорять навчальний процес. Використовуйте будь-яку зручну можливість для прокачки мовних навичок. Успіхів :).

 

[tp_cheapest_tickets_each_month_shortcodes origin=LWO destination=VIE title=”” paginate=true subid=”” currency=”UAH”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *