Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Читання англійською – цікавий та ефективний спосіб поповнити словниковий запас та розвити відчуття мови. Чим більше ви читаєте та розумієте, тим краще зможете висловлювати власні думки. Ловіть добірку книг простою англійською, які можна читати вже з рівня Pre-Intermediate.
Black Beauty («Чорний красень»)

Автор: Anna Sewell (Анна С’юелл)

«Чорний красень» – книга, яка написана дуже простою та зрозумілою англійською. Ви можете сміливо читати її, навіть маючи початковий рівень. Нескладні конструкції, проста, але корисна, лексика та зворушливий сюжет про життя чорного красеня перетворюють читання на суцільне задоволення. Невеликий об’єм дозволить досить швидко впоратися з книгою і викличе почуття гордості за таке досягнення ;). Однак попереджаємо: вам захочеться ще!

Де почитати:

 

The Outsiders («Аутсайдери»)

Автор: S.E. Hinton (Сьюзен Елоїза Хінтон)

У творі описується конфлікт між двома групами підлітків: дітьми багатіїв та бідняків. Між ними постійно виникають суперечки, які переростають в бійку. Але одна ніч змінює все…

Книга написана короткими і простими реченнями, тому чудово підійде для рівня Pre-Intermediate.

Де почитати:

Peter Pan («Пітер Пен»)

Автор: James Barrie (Джеймс Баррі)

Історія про хлопчика, який живе у країні, де діти завжди лишаються дітьми. Чудово піднімає настрій та дозволяє зануритися у дитинство. Що може бути краще після важкого робочого дня?

Де почитати:
Alice Through the Looking Glass («Аліса в задзеркаллі»)

Автор: Lewis Carroll (Льюїс Керрол)

Одна із казок, які варто перечитати у дорослому віці. Адже в ній щоразу можна знайти якийсь новий прихований зміст, а ще книга сповнена іронії, яку дитина може не оцінити як слід. Англійська у цій книзі простенька, але є словесні каламбури, які може бути важкувато зрозуміти людині, для якої англійська не є рідною мовою.

Де почитати:

English Folktales and Legends (Англійські народні оповіді та легенди)

Чудовий спосіб не лише покращити англійську, а й ближче познайомитися з англійською культурою. Мова у книзі дуже проста, тому її можна сміливо читати разом з дитиною.

Де почитати:
The Old Man and the Sea («Старий і море»)

Автор: Ernest Hemmingway (Ернест Гемінґвей)

Англійська тут складніша, ніж у вищезгаданих книжках. Тим не менш, Гемінґвей – класик, який писав простою мовою, без використання химерних художніх зворотів. «Старий і море» має невеликий об’єм, тому впоратися буде не так вже й складно, особливо якщо ви вже читали її українською.

Де почитати:

Choose Your Own Autobiography («Обери свою автобіографію)

Автор: Neil Patrick Harris (Ніл Патрік Харріс)

Неймовірно крута книга, від якої ви не зможете відірватися. Адже тут ви самостійно творите долю головного героя. Лише вам вирішувати, як він чинитиме у тій чи іншій ситуації. Ви можете пройти кілька сценаріїв і подивитися, як ваші рішення впливають на долю. Час за книгою мине швидко, а англійська буде запам’ятовуватися легко.

Де почитати:

Island of Blue Dolphins («Острів блакитних дельфінів»)

Автор: Scott O’Dell (Скотт О’Делл)

Індійська дівчина, Карана, залишилася виживати одна на острові. Найважливіше для неї – життя в гармонії з навколишнім середовищем. Ця книга заснована на реальних подіях і була нагороджена медаллю Ньюбері. Рекомендуємо занести до списку must-read :).

Де почитати:

Онлайн: тут

Читайте із задоволенням і користю ці чудові книги простою англійською.