Світ Англійської

Англійська мова онлайн

мультики англійською

Діти можуть дуже швидко засвоїти іноземну мову. Але тільки за умови, що навчальний процес буде їх захоплювати. Чудовим способом засвоєння англійської мови без нудних пояснень буде перегляд мультфільмів. З малечку дитина буде чути живу англійську мову й звикати до її звучання, так, у майбутньому їй буде набагато легше спілкуватись з іноземцями. Ми підготували для вас англійські мультики для дітей різного віку.

Було б добре, якби ви допомагали дитині, підказували значення слів та разом із нею записували потрібні слова та вирази для подальшого вивчення.

Multimedia-English

На цьому сайті ви знайдете цікаві мультики англійською мовою, які сподобаються дітям від 3 до 6 років. Саме цей ресурс радять викладачі з англомовних країн. До кожної мультиплікації є текст. Ви можете спочатку переглянути мультфільм, потім прочитати разом з дитиною текст, розібравши, про що йде мова, і знову переглянути відео для закріплення знань.

Gogo Loves English

Цей англійський мультфільм є своєрідним відео-посібником для вивчення англійської мови. Завжди раджу його початківцям (не тільки дітям, а й дорослим). Слова і граматика подаються у цікавій і доступній для розуміння формі. Дракончик Ґоґо прилитів на Землю з іншої планети. Зі своїми друзями він потрапляє у різноманітні пригоди, під час яких вивчає англійську мову. Разом із Ґоґо ви або ваша дитина зможете опанувати мову з нуля до середнього рівня. Кожна серія побудована таким чином, що необхідна для запам’ятовування лексика та граматика, повторюються постійно, а в кінці йде бриф для закріплення матеріалу.

LearnEnglish Kids

На цьому сайті на вас чекають короткі анімаційні історії, створені Британською Радою. Кожний мультфільм – це міні-урок з завданням та текстовий супроводом. Ви можете роздруковувати завдання або ж виконувати їх онлайн, щоб закріпити пройдений матеріал та перевірити, чи зрозуміла дитина мультфільм.

T-Series Kids Hut

На Ютуб-каналі ви знайдете багато анімаційних історій, які допоможуть дитині швидше опанувати англійську мову. Більшість мультфільмів тут – адаптація класичних казок, на яких виросло не одне покоління. Відео тривають приблизно 20-25 хвилин, однак є й довгі історії тривалістю до години. До кожного відео є субтитри.

Beauty and the Beast / Красуня та чудовисько

Мультфільм про розумну красуню, яка розгледіла у страшному чудовиську чуйну та добру душу, захопив серця дітей не одного покоління. У мультику використовується проста лексика, а у героїв досить чітка вимова, тому дитині буде не складно розуміти їх. Окрім “Красуні та чудовиська”, радимо переглянути й інші класичні англійські мультики компанії «Дісней».Sofia the First / Принцеса Софія

Чудовий мультфільм, який підійде для дітей від 7 років. Скоріш, сподобається дівчаткам. Головна героїня – маленька та дуже кмітлива принцеса, яка має чарівні сили. Разом зі своїми кращими друзями вона потрапляє у надзвичайні пригоди.

Бажано, щоб дитина володіла англійською хоча б на елементарному рівні, щоб розуміти цей мультфільм.

The Boss Baby / Бебі босс

Цей англійський мультик буде цікавий дітям від 10 років і підліткам. Знання англійської мови для розуміння мультфільму повинно бути на середньому рівні (або хоча б на рівні Pre-Intermediate).

Brave / Хоробра серцем

Чудовий мультфільм про хоробру рудоволосу принцесу Мірінду, яка хоче прожити своє життя так, як їй заманеться, а не виходити заміж за першого ліпшого принца, якого для неї оберуть батьки. Дівчина захоплюється стрільбою з лука та обожнює своїх молодших братів. Коли настає час обирати їй чоловіка, Мірінда свариться зі своєю мамою. Після сварки вона ненароком натрапляє на будиночок чаклунки. Звісно ж, допитлива дівчина заходить у нього. Вона просить, щоб чаклунка здійснила її бажання. Але, як це зазвичай буває, бажання втілюється у життя зовсім не так, як би того хотілося.

Англійські мультики для дітей стануть цікавим матеріалом для вивчення мови. Головне – не забувайте допомагати своїй дитині і підтримувати її.