Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Користь вивчення англійської на Ютуб-каналах важко переоцінити. Ви не тільки повнюєте словниковий запас і вивчаєте нові граматичні конструкції, а й прокачуєте навик аудіювання, слухаючи викладача. Тому ловіть добірку Ютуб-каналів для вивчення англійської мови, в яку ми включили як канали нейтівів, так і кілька україномовних каналів.

Посилання на канали, як завжди, “заховані” у назви 😉
Learn English with English7Levels

Один з найпопулярніших каналів для вивчення англійської. Тут є і діалоги для вивчення англійської для розмовних ситуацій і аудіо в форматі новин з субтитрами для практики аудіювання. Але, що мені подобається найбільше на цьому каналі – аудіо книги із субтитрами. Просто вмикаєш перед сном і насолоджуєшся шедеврами світової літератури, покращуючи знання англійської.

English with Lucy

Бомбезний канал, який веде дуже харизматична Люсі – викладачка з Британії. Матеріал пояснюється якісно і зрозуміло. Підійде тим, хто бажає вивчити британський варіант англійської. Люсі часто жартує та розказує смішні історії із свого життя, завдяки чому навчання стає цікавим та захопливим. До речі, дівчина й сама вивчала іноземну мову (іспанську), тому чудово розуміє, як важко може даватися вивчення іноземної мови, і дає дійсно корисні поради для подолання труднощів.

English SpeechesНа цьому каналі ви знайдете промови відомих людей. Кожна промова супроводжується субтитрами, але потрібно володіти англійською на достатньому рівні, щоб не перекладати кожне слово (та ви просто задовбаєтеся, і у вас зникне бажання дивитися щось англійською взагалі). Тут можна надихнутися, наповнитися мудрістю і просто відпочити, слухаючи цікавих особистостей.

 

Spotlight English

На Spotlight English ви знайдете не тільки корисні, але й цікаві відео. Тут є розділ з короткими діалогами, в яких можна знайти лексику для повсякденних ситуацій. Є розділ з подорожами, завдяки якому ви не тільки підтягнете англійську, але й дізнаєтеся цікаві речі про різні країни. І є пізнавально-навчальний розділ, який сподобається допитливим та ерудованим людям, бажаючим знати більше про наш світ 

Interactive English

Чудові пояснення англійських слів, ідіом та англійської граматики. Також на цьому каналі є багато лайфхаків для вивчення іноземної мови. Матеріал подається «живою» мовою, тому є ризик «залипнути» на уроках.

VOA Learning English

Voice of America Learning English – канал, на якому є практично все. Тут і пояснення ідіом, і фразеологізмів, і адаптовані новини. Особливо цінною, на мою думку, є рубрика Speaking Practice, в якій розбирається вимова складних англійських слів і звуків – слухайте, повторюйте і вдосконалютесь.

Українські канали для вивчення англійської

Ось кілька українських каналів, на яких можна повчити англійську, та дізнатися цікаві історії проживання наших співвітчизників за кордоном.
Англійська по-простому!

Крута фішка цього каналу – розбір фраз із серіалу «Друзі». А ще тут є добірки висловів, методики навчання та цікаві історії з життя ведучого у Англії. І ну дууже крута розважальна рубрика – перевірка, як володіють англійською працівники українських закладів.

Віктор Колтуцький

Цей канал вирізняється тим, що акцент робиться саме на розмовний варіант англійської. Тому, якщо ви бажаєте вивчити «живу» англійську для спілкування з іноземцями, раджу підписатися. А вивчається матеріал на прикладах із фільмів, тому нудно точно не буде.

English for Everybody

English for Everybody – буде корисний тим, хто робить перші кроки у вивченні англійської. Багато слів, які потрібно знати обов’язково, базових фраз для побутового спілкування та діалогів.

Англійська Хата

Тут можна вивчити не лише лексику, але й граматику. Є цікаві вправи для відпрацювання пройденого матеріалу, а також корисні поради щодо ЗНО.

Дивіться відео-уроки: це дійсно чудова і проста можливість безкоштовно покращити рівень знань. Виберіть, один або кілька каналів, які вам сподобалися найбільше і регулярно займайтеся по ним. Вже через місяць-другий ви помітите результат.

І як вишенька на торті: якщо хочете писати англійською без помилок, спробуйте Grammarly. Це дуже зручний інструмент, який стане у нагоді при листуванні чи переписці онлайн. Вам не доведеться щоразу перевіряти у словнику, чи все ви правильно написали. Мені він дуже поміг у роботі (я займаюся написанням розсилок англійською). Є безкоштовна версія, вона має трохи менше функціоналу, але теж крута.