Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Чим більше англійська мова буде присутня у вашому житті, тим швидше ви її опануєте. Відмовки, на кшталт, «немає часу вчитися» або «не можу поїхати за кордон, щоб практикуватися» можна вигадувати роками. А можна взяти ситуацію під контроль і почати рухатися до мети.

Не чекайте зручних умов – створюйте їх.

Пропонуємо вам кілька вправ, які не займають багато часу, а користі приносять багато. Зробіть їх звичками, і кожного місяця ви помічатимете прогрес у своїй англійській.
Опишіть предмет або людину

Протягом однієї хвилини описуйте будь-який предмет, який впаде вам в око, англійською. Можна замість предмета описати людину. Ви можете розповісти як про зовнішні характеристики цього предмета, так і те, для чого він використовується.

Лише одна хвилина на день допоможе розговоритися англійською, і під час реальної розмови ви почуватиметеся більш впевнено. До речі, також це чудова можливість поповнити словниковий запас, адже під час опису, вірогідно ви захочете використати слова, які ще не знаєте англійською, і вам доведеться підглянути їх у словничку.Дивіться фільми, серіали або передачі англійською

Відмовитися від перегляду фільмів російською (українські переклади, на жаль, рідко можна знайти у мережі), було найкращим рішенням. Чим більше дивлюся, тим краще починаю розуміти «живу» англійську. А ще це чудова нагода знайти цікаві слова та вирази, які використовуються у реальному спілкуванні.
Орієнтуйтеся на свій рівень і починайте з малого. Навіть добре знаючи мову, може бути важко одразу почати все дивитися англійською, якщо ви раніше цього не робили. Почніть з нескладних серіалів з короткими серіями або 10-хвилинних передач на Ютубі. І поступово збільшуйте час перегляду.

Якщо, ви поки що не дуже добре знаєте англійську, не перетворюйте перегляд фільму на пекло, перебуваючи у якому, ви щосекунди дивитиметеся у словник. Підберіть щось під свій рівень. Це може буди спеціальний навчальний серіал (наприклад, Extra), або передача для тих, хто вчить англійську. Завжди можна знайти підходящий варіант.

Слухайте діалоги, аудіокниги або підкасти

Слухайте щось англійською, поки їдете у транспорті або займаєтеся хатніми справами. Це чудова можливість звикнути до англійської вимови та граматичних конструкцій. Цікаво, що після деякого часу такої практики, вам буде простіше формулювати власні речення, а слова із прослуханих аудіо будуть самі спливати у потрібний момент, навіть якщо ви спеціально їх не завчали.

Вчіть хоча б 5-10 слів щодня

Побудова словникового запасу – дуже важлива частина вивчення іноземної мови. І насправді, вивчення нових слів багато часу не займає, особливо, якщо їх кількість невелика. До речі, чим менша кількість слів, тим краща буде якість їх запам’ятовування, і тим більша вірогідність, що ви їх не забудете через деякий час. Лінгвісти рекомендують вивчати приблизно по 10 нових слів в день, але ви можете цю цифру скорегувати під себе.

Уявіть себе кореспондентом

Уявіть, що ви кореспондент, і вам потрібно описати події навколо. Звісно, не потрібно робити цього вголос, щоб вас не забрали у дурку . Нічого страшного, якщо ви не знатимете якихось слів і будете замінювати їх українськими. Це абсолютно нормально. Більш того, з’явиться мотивація подивитися переклад цих слів та вивчити їх.

Така практика навчить вас думати англійською. А поки ви не вмієте думати мовою, яку вчите, вважайте, що не знаєте її.
Ведіть блог англійською

Ви можете обрати будь-який формат блогу: дописи англійською у Фейсбук чи інстаграм, писати у блокноті від руки, друкувати у Word або ж зробити відео-блог. Тематика також може бути різноманітною: діліться думками, давайте поради або ж просто розповідайте, що трапилося з вами протягом дня. Головне, мовна практика.


Спілкуйтеся з друзями англійською

Беру на себе сміливість стверджувати, що у вас є друзі, які також зацікавлені у вивченні англійської. Запропонуйте їм практикуватися разом. Просто під час чергової зустрічі порозмовляйте кілька хвилин англійською. Можливо, ви допоможете один одному поповнити запас слів та виправити помилки .

Як варіант, можна відвідувати розмовні клуби або знайти людину для практики англійської у Фейсбук-групі вашого міста.

Вкорінюйте ці звички у свій графік поступово. Адже, якщо будете хапатися за все одразу, то швидко втомитеся і закинете все. Почніть з однієї звички, через кілька тижнів додайте другу, потім третю… Практикуйтесь регулярно, і моргнути не встигнете, як будете вільно спілкуватися англійською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *