Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Із більшості ситуацій можна «вичавити» користь. То ж, якщо ви змушені залишитися вдома, чому б не зайнятися чимось цікавим і корисним? Наприклад, повчити англійську ;). Ось кілька цікавих ідей для вивчення англійської вдома. Не втрачайте часу дарма!

Щоб перейти за посиланням на ресурс, просто клацніть по тексту, виділеному курсивом
1. Читати книгу англійською

Читання допоможе поповнити словниковий запас, звикнути до граматичних конструкцій та мовних зворотів в англійській. А якщо читати вголос, то можна ще чудово по практикувати вимову. Або можна слухати аудіо версії книг та практикувати сприйняття мови на слух.

Книги англійською дуже легко знайти. Наприклад, у цьому додатку для андроїд зібрана велика колекція безкоштовних книг англійською:

2. Читайте статті

Не фанат художньої літератури? Тоді можна почитати цікаві статті.

3. Ведіть щоденник або блог

Ведення щоденника або блога допомагає навчитися думати англійською, комбінувати різні часи та вивчати слова. Адже якщо не знатимете слова, буде підглядати його у словничку, і запам’ятовувати таким чином.

Можна писати про все, що вам цікаво. Ділитися думками щодо того, що відбувається у світі. Писати про своє хобі або ж просто описувати свій день. Люди, які люблять публічність можуть робити дописи у соцмережах (можливо, це переросте у свого роду бізнес). А можна писати для себе, просто щоб практикувати англійську.

  • GRAMMARLY допоможе виправляти граматичні та стилістичні помилки та даватиме рекомендації щодо добору слів, щоб розповідь виглядала більш гармонійно. Є безкоштовна версія.

4. Слово дня

Скачайте додаток, який буде пропонувати вам слово дня на вивчення. Таким чином ви зможете значно збільшити кількість відомих вам англійських слів. В таких додатках зазвичай можна обирати свій рівень знань. Просто вбийте в пошуку Google Play або Apple Store “Word of the day” або “Daily vocabulary” , щоб знайти такий додаток.

Наприклад, ось непоганий додаток на Android:

Тут дається слово, його значення та історія походження. Слова можна зберігати, щоб потім повторювати їх, навіть за відсутності інтернету.
5. Давайте визначення словам англійською

Спробуйте описати значення нового слова англійською. Уявіть, що пояснюєте його знайомому, який не знає української.

6. Використовуйте нові слова у свої реченнях

Вчите нове слово? Придумайте з ним своє речення, щоб воно закріпилося у пам’яті. Якщо це речення стосуватиметься вас особисто, тоді ви швидше запам’ятаєте слово.

7. Вивчайте фрази

Виписуйте цілі фрази, так ви швидше впевнено заговорите англійською, і менше думатимете над тим, який ж артикль або який прийменник використовувати з цим словом. Більше того, кілька англійських слів можуть перекладатися однаково, але використовуватися у різному контексті. Знання фраз та словосполучень у таких випадках дуже виручає.

Додатки з фразами:

8. Слухайте підкасти

Підкасти – круті тим, що їх зручно слухати, поки готуєш, прибираєш чи йдеш в магазин. Головне обрати такий підкаст, щоб їх зміст був вам зрозумілий. Можна знайти спеціальні аудіо по рівням англійської, а якщо ви вже впевнені у своїх силах – слухайте оригінальні аудіо-передачі на цікаву вам тему.

Підкасти для тих, хто вивчає англійську, часто супроводжуються друкованим текстом та вправами

9. Дивіться фільми та серіали англійською

Перегляд фільмів та серіалів англійською – завжди хороша ідея для вивчення сучасної мови. Жоден підручник не дасть таких знань. А ще це класна практика для того, щоб навчитися сприймати «живу» мову на слух і потім краще розуміти англомовних знайомих.

Обирайти цікавий фільм, який вам буде більш-менш зрозумілим. Адже постійний переклад невідомих слів відіб’є усе бажання дивитися фільм. Якщо у вас ще недостатній рівень знань для фільмів, спробуйте дивитися мультики.

Якщо важко, починайте дивитися лише по 10 хвилин день, поступово звикаючи до вимови героїв та «набиваючи» словниковий запас.

10. Дивіться уроки англійської на Ютуб

Вивчайте нову граматику, слова та просто розважтесь, переглядаючи корисні уроки з вивчення англійської на Ютуб. Це майже як індивідуальне заняття 

Добірка кращих каналів тут: Ютуб-канали для вивчення англійської

11. Перекладайте улюблені пісні

Спочатку спробуйте самостійно розчути, про що співається у улюбленій англійській пісні, потім перевірте себе, знайшовши текст в інтернеті. Перекладіть пісню та співайте її разом із виконавцем.12. Станьте учасником челенджу з вивчення слів

Влаштуйте собі 7-денний челендж з вивчення слів. Наприклад, вивчайте 10 слів щодня. Так, до кінця тижня ви вже знатимете 70 нових слів. Це не так вже й мало. Можете підвисити планку і вивчати навіть по 50 слів на день. В такому темпі скоріш за все більшість слів піде в пасив. Тобто вони десь будуть у вашій пам’яті, але ви з легкістю їх не зможете пригадати. Але через повторення вони можуть стати частиною вашого активного словника, тому чому б і не спробувати.

А можна піти на хитрість і вивчати 10 нових слів, а решту слів вибирати з тих, які ви вже колись вчили, але трохи підзабули. Тоді буде подвійна користь.

Де шукати слова?

  • В книгах;
  • Фільмах;
  • Піснях;
  • Підручниках (є навіть спеціальні для вивчення лексики);

Мобільних додатках:

13. Влаштуйте розмовний клуб онлайн

Весела і цікава ідея. Домовтеся з друзями, які також цікавляться англійською, оберіть месенджер, запасіться чаєм або кавою та практикуйтеся разом. Обговорюйте цікаві теми виключно англійською. Допомагайте один одному виправляти помилки та підбирати необхідні слова.

Якщо ж друзі не підтримають ідею, практикуйте розмовну англійську самостійно: описуйте предмети навколо, висловлюйте вголос думки щодо фільмів, книг тощо.

14. Пройдіть повністю свій рівень у додатку

Чому б не повиконувати корисні вправи і повністю пройти свій рівень? Завантажуйте безкоштовний мобільний додаток і підкорюйте вершини англійської.

Наприклад, можна використати цей додаток:

ABA English

  • Посилання для андроїд: тут
  • Для айфона: тутНе втрачайте свій час дарма! Беріть кілька ідей з цього списку та втілюйте їх у життя. Займайтеся регулярно, і тоді ви побачите результат. Коли, як не зараз?

2 thoughts on “14 Ідей для вивчення англійської вдома з посиланнями на ресурси

Comments are closed.