Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Прокачати сприйняття англійської на слух та правильне написання слів одночасно? No problems! Пишіть диктанти англійською. Ще й бонусом словниковий запас поповните. І не обов’язково вмовляти когось начитувати вам диктанти, адже для цього є спеціальні сайти. Ловіть добірку.

One dictation a week and your English is on fleek!

Посилання, як завжди, сховані у назві сайту.
DailyDictation

(Початковий – середній рівні)

Сайт з відносно нескладними і цікавими текстами. Підійде для середнього рівня і трохи нижче. Речення диктуються чітко і кілька разів повторюються, так що ви точно все розчуєте. 2 секції підійдуть для початківців і дітей.

Натискаємо Start Learning і обираємо потрібний рівень. Всього вам дається 4 варіанти:

 • General English (Intermediate). Тут пропонується багато текстів на різноманітні теми, які включають лексику та граматику, необхідну для повсякденного спілкування. Хоч і зазначено, що ця секція для середнього рівня, вона підійде і для рівня Pre-Intermediate, а деякі тексти можуть підійти навіть і для Elementary. Складність диктанту залежить від самого тексту. Просто спробуйте свої сили.
 • IELTS Listening (Intermediate). Плануєте здавати міжнародний екзамен? Ці тексти допоможуть вам краще підготуватися до аудіювання. Вони не надто складні, тому з них непогано саме починати підготовку, а згодом, коли трохи підвищиться рівень, перейти до більш складних аудіо.
 • Spelling Names (Beginner). Для тих, хто тільки почав вчити англійську і знайомиться з літерами. Чудово підійде для дітей, які вивчають англійську абетку. Це свого роду челендж, де вам надиктовуються імена, які ви повинні правильно записати.
 • Numbers (Beginner). Тут вже завдання більш складне. Вам потрібно розчути та записати числа. При чому, складність обирайте ви самі. Можна записувати двозначні числа, трьохзначні, чотирьохзначні тощо.

Learn American English Online

Beginner – Pre-Intermediate

Спочатку обираємо рівень. Тут вони ідуть за кольорами. Чим нижче рівень у списку, тим він складніший. Але, загалом, максимальний рівень, для якого підійдуть ці диктанти – Pre-Intermediate.

Після вибору рівня відкриється віконце з вправами. Беремо зошит, клацаємо на плей (у віконці біля фруктів), слухаємо та записуємо у зошит. Після того, як вправа прослухана та записана натискаємо Exercise у квадраті малюнком з фруктом та звіряємося. Звертайте увагу на правильність написання слів.

 

Listen and Write

Intermediate – Advanced

Дуже крутий і цікавий сайт, де пропонується писати диктанти по популярним Ютуб-відео та серіалу «Друзі». Всі аудіо не адаптовані, тому ви вчитиметеся чути «живу» мову.

Після вибору відео зверху у вас буде віконце з відео, нижче – з аудіо. Саме під синім вікном з аудіо і буде віконце, в яке потрібно друкувати текст. Якщо речення довге, ви можете у будь-який момент клацнути на стоп. Якщо ви «застрягли» та не знаєте, що писати, скористайтеся підказкою Hint.
Обирайте відео, яке вас зацікавило, а потім формат заняття:

 • Full Mode. Тут потрібно записувати почуте речення повністю самостійно.
 • Quick Mode. Цей формат передбачає, що слова дописуватимуться за вас, після того, як ви введете кілька перших літер.
 • Blank Mode. Просто заповніть пробіли у тексті.
 • Correction Mode. Записуєте все, що чуєте. А програма просто виправлятиме ваші помилки.

English Club

Диктанти розділені на три рівні:

 • Elementary
 • Intermediate
 • Advanced

Запропоновані тексти досить цікаві. Наприклад, є літературні твори. Спочатку пропонується прослухати текст, зачитаний звичайним темпом, а потім більш повільним із читанням розділових знаків. Ви повинні записати почуте у віконце, а програма вас перевірить.

А виправити помилки у будь-якому англійському тексті (повідомленні, листі чи творі) допоможе Grammarly. Просто перейдіть за посиланням та встановіть розширення собі. Можна використовувати як у браузері, так і скачати програму собі на ком’ютер.

Обирайте зручний для вас сайт та тренуйтеся. Обов’язково відмічайте власний прогрес. Це важливо для розуміння цінності виконаної вами роботи та мотивації на подальші успіхи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *