Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Досягти успіху в опануванні англійської мови можна лише при регулярному вивченні нових слів та фраз. На щастя, в наш час побудувати словниковий запас стало значно простіше. Адже існує купа крутих мобільних додатків для вивчення англійських слів. Вони допомагають швидко запам’ятовувати нові слова, завдяки ігровій методиці. Велика перевага у такому вивченні нових слів у тому, що це потребує мінімум затрат часу, а займатися можна у будь-якому зручному місці.
Для зручності розділили статтю на 2 частини. У першій будуть додатки для Android, у другій для Apple.

Щоб завантажити додаток, клацніть по його назві 

Додатки для вивчення англійських слів Android

English Vocabulary by Pictures

Додаток, в якому зібрані картки з англійськими словами. На кожній картці є зображення (значення слова), транскрипція слова та озвучування (британська та американська вимови). Всі слова поділенні на тематичні групи. Нову лексику можна відмічати зірочкою, щоб потім її було легко знайти та повторити: вона зберігатиметься у розділі Favorite. Для швидкого запам’ятовування передбачені різні ігри.

Додаток підійде як для новачків, так і для студентів просунутого рівня.

English Vocabulary In Use with Picture

Ще один класний словниковий додаток для швидкого запам’ятовування слів. Також підійде студентам з різним рівнем знань. Тут є візуальний словник: він чудово підійде для новачків. А також є описання слів англійською мовою з прикладами використання. Всі слова можна прослухати, а щоб швидше їх запам’ятовувати не забувайте тренуватися в іграх.
uVocab

Цей додаток розрахований на людей, які готуються до міжнародних екзаменів, тому підійде для середнього рівня та вище. Значення слів дається англійською мовою. Є озвучка та приклади використання нової лексики. Передбаченні тести, які допоможуть повторити вивченні слова. До речі, ведеться моніторинг прогресу проходження тестів, що дозволяє відслідковувати свій успіх та мотивує на нові звершення.

Ще одна перевага цього додатку: тут ви самостійно обираєте, які слова вам потрібно вивчити, а не використовуєте ті, які пропонує вам додаток.

English Words – Issues and Origins

Цікавий мобільний додаток для вивчення слів, який підійде учням з середнім рівнем знань та вище. Чудова функція – історія походження слів. Читаючи про походження слів, ви допоможете їм швидше засісти у вашій пам’яті, дізнаєтеся багато цікавого про історію англійської мови та краще зрозумієте її логіку. Є озвучка слів 

Synonym Antonym Learner

Тут вам пропонується вивчати слова через їхні синоніми та антоніми. Для кожного слова є велика добірка синонімів, які краще допомагають зрозуміти значення слова. А антоніми допомагають вивчити ще й протилежне значення нових слів. Так би мовити, ви вбиваєте двох вухастих одним пострілом . Є озвучка слів та вправи на повторення.

Vocabulary for SAT

Вивчайте найбільш вживанні англійські слова за допомогою зручних карток. Є групи синонімів, які допоможуть вивчити одразу кілька слів із схожим значенням. Також тут можна вивчати слова через антоніми. І як вишенька на тортику – ідіоми та корисні фрази. Звісно ж, тут є і вправи для тренування.

Додатки для вивчення англійських слів iOS
WORD OF THE DAY

Фішка цього додатку вивчення одного нового слова за один раз. Ви можете обрати акцент озвучування (американський, британський, канадський, австралійський). Для кращого запам’ятовування слів передбачена гра, де потрібно заповнювати пропущенні літери. Ви самостійно можете час нагадування про те, що потрібно позайматися.

Phrasal Nerds: Phrasal Verbs

Вивчайте купу фразових дієслів у контексті. Читайте тлумачення, виконуйте вправи та не забувайте використовувати знання у реальному житті.

Vocab Victor English Word Game

Цей додаток дозволяє вивчати нову лексику, граючи. Є як візуалізація слів, так і тлумачення англійською мовою. Ігор тут дуже багато, тому ви точно прокачаєте свій словниковий запас. Після того, як ви вивчили слово, додаток підбере для вас нове.Vocabulary Builder by Magoosh

Підійде для тих, хто має рівень Pre-Intermediate (нижче середнього) та вище. Велика колекція слів, підібраних професійними викладачами. Всі слова мають озвучування та тлумачення англійською. Є приклади речень зі словами, тому ви точно не помилитися з їхнім використанням у контексті. Для відкриття нових слів вам потрібно буде пройти попередні рівні.

Потренуватися в написанні можна, використовуючи додаток Grammarly. Його можна завантажити у браузер, телефон чи на робочий стіл. Цей додаток виправлятиме лексичні та граматичні помилки і допоможе з правильним підбором слів.

З мобільними додатками для вивчення англійських слів поповнити свій словниковий запас можна під час паузи на каву на роботі або приділити заняттю кілька хвилин перед сном. Лише 10 хвилин щодня таким заняттям допоможуть вивчити багацько слів, граючи.