Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Діти швидко запам’ятовують нові слова та конструкції, слухаючи пісеньки та переглядаючи відео. Гріх цим не скористатися і не дати дитині вивчити англійську цікавим для неї способом. Сьогодні пропонуємо класну добірку дитячих каналів для вивчення англійської. Тут ви знайдете Ютуб-канали для дітей різного віку та з різним рівнем знань. Також ці канали чудово підійдуть для дорослих, які тільки почали вивчати англійську.
Посилання на канали сховані у назвах 🙂

Maple Leaf Learning

Цей канал підійде як для діток молодшого віку, які роблять перші кроки в англійській, так і для малят, які вже трохи знають мову. Для початківців чудово підійде плейліст Maple Leaf Learning Songs for Kids. Тут зібрані пісеньки із простими словами: назви кольорів, тварин, частинами тіла тощо. В відео проілюстровані всі слова. Є також англійська по карткам (плейліст Talking Flashcards): тут зібрана розбита за темами лексика, яка ілюструється зображеннями і проговорюється диктором. Також є цікавий блог, який веде кумедний олень Марті.

Super Simple Songs

Назва каналу говорить сама за себе. Завдяки зібраним тут пісенькам дитина може вивчити багато нових слів, простих фраз та навчитися будувати прості речення. Канал рекомендується для дітей, які мають мінімальну базу знань. З маленькими дітками бажано розбирати всю лексику з пісень. Можна один раз прослухати всю пісню, а під час другого прослуховування ставити відео на паузу та перекладати. Для закріплення вивченого не забудьте додатково попитати у дитини, які нові слова та фрази вона тепер знає.

English Fairy Tales

Канал з популярними казками англійською мовою. Для розуміння казок дитина повинна знати не лише окремі слова, але й розуміти англійські речення та трохи орієнтуватися в часах. Тобто канал більше підійде для дітей від 10 років та старше, хоча все залежить від рівня знань конкретної дитини. До речі, підійде цей канал і для дорослих. Кожна історія супроводжується субтитрами, тому у будь-який момент можна натиснути паузу та подивитися у словнику переклад невідомого слова.
British Council | LearnEnglish Kids

Неймовірно цікавий дитячий ютуб-канал від Британської Ради. Тут є матеріали як для початківців, так і для дітей, які мають досить просунутий рівень знань. На каналі є пісні, коротенькі історії (приблизно по дві хвилини) та цікавий блог, завдяки якому дитина зможе навчитися робити цікаві поробки власноруч. Звісно, всі інструкції даються англійською мовою.

Easy English

На Easy English ви знайдете як нові слова, так і цікаві діалоги на побутові теми, завдяки чому дитина навчиться підтримувати просту розмову та звикне до граматичних конструкцій в англійській. Та розповіді з використанням конкретного англійського часу, що дозволить дитині легше засвоїти англійську граматику.

WATTSENGLISH

WATTSENGLISH підійде як для самих дітей, так і для їхніх батьків та вчителів. У розділі Videos for children with Steve and Maggie зібрані кумедні відео, завдяки яким дитина вчитиме мову із задоволенням. В інших розділах є багато цікавих ігор та активностей, які батьки та вчителі можуть використати, щоб допомогти дитині вивчити мову.

British Council | LearnEnglish Teens

Ще один хороший канал від Британскької ради. На цей раз для підлітків. Мова тут вже не така проста, як на дитячому каналі, тому важливо, щоб дитина мала рівень від впевненого Pre-Intermediate та вище. На каналі зібрані не лише відео з лексикою та граматикою, але й цікаві матеріали у форматі блогу на різні теми, які можуть цікавити підлітка. Наприклад, про подорожі, цікаві факти про життя у Британії, ведення блогу тощо.

Exciting English

Цей канал також буде цікавий підліткам, які захопленні вивченням англійської. На каналі розбирається сучасна мова із різних фільмів. Спочатку пропонується прослухати епізод без субтитрів, потім із субтитрами, після чого дається ряд нових слів. Слова пояснюються через більш прості синоніми, тому початківцям цей канал не підійде. Ідеальним він буде для підлітків із середнім рівнем знань.

Заохочуйте дитину вивчати мову, допомагайте їй з новими словами та конструкціями. Повторюйте регулярно вже пройдений матеріал. А ці дитячі канали для вивчення англійської допоможуть дитині швидше та якісніше опановувати мову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *