Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Спробуйте методику вивчення англійської за картинками. Вона чудово підійде як новачкам, так і людям з просунутим рівнем. Навіть міжнародний екзамен від Кембріджского університету тестує розмовну англійську, використовуючи картинки. Просто залежно від свого рівня, ускладнюйте завдання. Пропонуємо кілька цікавих вправ і завдань, які можна зробити з різними малюнками.Картки зі словами чи фразами

Такі картки підійдуть для поповнення словникового запасу. Існує багато сайтів та мобільних додатків з уже готовими картками. Наприклад, ми зробили добірку мобільних додатків для вивчення нових слів, більшість з яких містять картки (посилання під абзацом). Якщо ви творча людина і хочете трохи покреативити, то ви можете зробити картки самостійно: намалювати або зробити їх із вже готових картинок у фотошопі. До речі, паперові картки можна розклеїти по кімнаті і повторювати слова та вирази з них, займаючись побутовими справами. Наприклад, у мене такі картки є на дзеркалі, і щоранку я повторюю нові слова.

Добірка мобільних додатків для вивчення англійської по карткам ТУТ

Комікси

Не поспішайте зітхати, якщо ви поціновував класичної літератури. Комікси можуть допомогти класно підтягнути англійську. В них використовується жива розмовна мова, яскраві ілюстрації та сюжет допомагають швидше запам’ятовувати фрази, а невелика кількість тексту не відлякує початківців та людей, які мають мало вільного часу. Особливо такий спосіб може сподобатися дітям. Тим паче, що комікси це не обов’язково розповіді про супергероїв, можна знайти історії на будь-який смак.

Не тільки читайте фрази героїв, але й спробуйте описати зображення та переказати,що ви прочитали та побачили.

Колекція безкоштовних англомовних коміксів є тут: ComicOnline
Прокачуємо розмовну англійську

Для цього потрібно знайти якесь цікаве зображення. Тобто, картинки, на якій, наприклад, зображена качка на білому фоні, буде недостатньо. Це повинно бути змістовно наповнене зображення. Це може бути картина, фотографія, ілюстрація – будь-що. Можна скористатися Pinterest чи Instagram для пошуку зображення.
Спробуйте описати те, що бачите на картинці. Якщо не знаєте, як висловитися англійською, – це чудова нагода зазирнути у словник та вивчити нове слово. Говоріть вільно, не бійтеся помилятись. У цьому завданні найважливіше – це розвинути усне мовлення, напрацювати швидкість висловлення думки, корчше, зробити свою англійську максимально fluent.

Якщо описувати зображення вам надто легко, тоді розкажіть, які емоції воно у вас викликає, чому саме ці емоції, як ви думаєте, як автору прийшла в голову ідея зробити саме це зображення, про що він міг думати тощо.

Завдання від Cambridge

Це завдання використовується у тестах Cambridge для перевірки навички говоріння. Але не лякайтеся воно дуже схоже на попереднє і його можна робити навіть новачкам. Візьміть два зображення, які ви могли би порівняти між собою. Наприклад, на одній зображене катання на лижах, а на іншій – серфінг. Порівняйте ці два види спорту, розкажіть , який вам подобається більше тощо. Придумайте запитання до цих зображень.

Наприклад: який вид спорту більш небезпечний? Готові зображення із готовими запитаннями можна знайти тут: ESLF Cafe

Грайте в ігри та прокачуйте знання

Ще один класний спосіб вивчати англійську за допомогою візуального сприйняття – ігри. Обирайте на свій смак. Це можуть бути навчальні кросворди, головоломки та інтерактивні завдання, розробленні спеціально для тих, хто вивчає англійську. Можна вибрати й відео гру, в якій герої багато розмовляють. Просто оберіть мову гри англійську і грайте не тільки із задоволенням але й з користю.
Навчальні ігри можна знайти тут: English Games

Вчіть англійську, використовуючи зорову пам’ять. Це лише частина завдань, які ви можете зробити. Вони цікаві та ефективні як для дорослих, так і для дітей. Виконання цих завдань не потребує багато часу, тому ви можете виконувати одну або кілька вправ із згаданих вище щодня. Комбінуйте ці методи з іншими, і тоді результат точно не забариться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *