Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Цікаві сайти допоможуть дитині вивчити англійську. Завдяки інтерактивним завданням з яскравим та інтуїтивно зрозумілим оформленням, дитині буде легше запам’ятовувати інформацію. Адже навчатися краще в процесі гри. До речі сайти відмінно підійдуть і дорослим-початківцям .Сайти англомовні, тому важливо допомагати дитині обирати потрібний розділ та завдання (або показати, як це робиться :). А ось дорослий, навіть який ще майже не знає англійської розбереться швидко, що до чого, і де що шукати.

Щоб перейти на сайт двічі клацніть на назву.

Freddie’s Ville

Ця платформа підійде навіть для наймолодших діточок, адже є категорія Kindergarten (для дітей, що ходять у садок). Всього таких вікових категорій на цьому сайті: від дитячого садка до 3-го класу.

На сайті багато яскравих відео з запитаннями та завданнями для них. Є пояснення граматики (дорослим доведеться трохи допомогти розібратися), пісеньки з відео та ігри. Перед кожною грою пояснюється завдання та даються слова, які потрібно вивчити.

Якщо під поясненням ви не бачите саму гру, тоді вам потрібно натиснути на прямокутну червону кнопку (Get FlashPlayer), щоб запустити флеш плеєр з грою.

Starfall

Сайт, на якому можна навчитися читати та вивчити нові слова. У розділі Kindergarten можна вивчити абетку та навчитися правильно читати англійські слова (базова фонетика). В абетці до кожної літери є слова, що починаються з неї, тому дитина зможе одночасно з буквами запам’ятовувати слова. Також тут є пісні, скоромовки та віршики. Класний розділ Magic: тут подається вивчення простих слів в ігровій формі.
У розділі Grades 1,2,3 трохи складніші слова, багато історій для читання та народних пісень. В Learn to Read потрібно до частини слова додати першу літеру, щоб отримувати нові слова. Кожне нове слово супроводжується картинкою, тому гравець розумітиме його значення.

На кожне слово у тексті можна натиснути, щоб прослухати, як воно звучить.

FunEnglishGames

Ресурс підійде для дітей, які вже трохи знають англійську та дорослих-початківців. Завдання трохи складніші, ніж на попередніх сайтах, але дуже корисні. Все зручно розбито за різними темами. Є ігри на читання, граматику, написання та знання слів.

Childrensbooks

Це бібліотека з великою кількістю від сканованих книг англійською мовою. Тут є як абетка для найменших, так і книги для дорослих. Також є багато цікавезних аудіо книг. Всі тексти розбиті на різні рівні, тому кожен зможе знайти щось для себе.English Club

Тут можна вивчити багато нових слів та почитати цікаві історії з ними. До кожної історії є аудіо, завдяки чому можна послухати, як правильно читається текст. Більш того, можна вмикати аудіо, поки дитина займається чимось іншим, щоб вона могла частіше чути англійську мову та звикати до неї. На сайті малята вивчать абетку, навчаться рахувати, називати англійські кольори тощо. Радимо допомагати дитині читати тексти та перекладати їх. Обов’язково виписуйте та вивчайте нові слова 

Вишенька на смаколику – тести, які допоможуть не лише відслідковувати прогрес, а й вивчати щось нове.

 

Cambridge English

Кембрідж пропонує багато завдань для дітей. Вивчайте нові слова, виконуючи прості та цікаві вправи. Всього є три рівні:

  1. Pre-A1 Level – для тих, хто тільки щойно почав вивчення мови
  2. A1 Level – для тих, хто вже має мінімальну базу
  3. A2 Level – для «продовжуючих» початківців.

Всі завдання дуже різноманітні тому дитина точно не встигне знудитися.

Допоможіть дитині перетворити навчання в цікаву гру, а ці сайти для вивчення англійської мову для дітей допоможуть вам це зробити. Якщо ж ви самі нещодавно почали вчити мову, можете також спробувати займатися на одному з цих ресурсів. Це легко і цікаво, і найважливіше, не відбиватиме бажання продовжувати підкорювати гору, що йменується ENGLISH.