Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Запасайтеся смаколиками, беріть улюблений напій та влаштовуйтесь зручніше. Адже зараз ми будемо вивчати англійську… дивлячись смішнючі серіали англійською. Прохання звернути увагу, що рекомендовані рівні умовні, оскільки в них жива англійська мова, тому навіть у серіалах, який рекомендований для нижчих рівнів, може проскакувати складна лексика.
Не нехтуйте англійськими субтитрами, вони допоможуть краще розуміти героїв та за потреби знайти значення нового слова чи виразу у словнику.

Extra («Екстра»)

Elementary

Гумористичний серіал від BBC, створений спеціально для вивчення англійської мови. В Extra розповідається про 4-х молодих людей, які разом знімають житло. Щодня вони зіштовхуються з смішними життєвими ситуаціями, й не менш смішно намагаються з них викарабкатися.

Всі діалоги дібрані за спеціальною навчальною методикою, яка допомагає швидше запам’ятовувати слова та фрази. Тут ви знайдете найнеобхіднішу просту лексику для спілкування на побутові теми.

The Middle («Буває й гірше»)

Pre-Intermediate (впевнений) – Intermediate

Коли все йде шкереберть, пам’ятайте: буває й гірше. А краще подивіться цей серіальчик, він підбадьорює і нагадує, що з будь-якої ситуації можна знайти вихід.The Middle – історія типової (ну, майже типової) середньостатистичної американської родини. Фінансові проблеми, труднощі виховання та, часом, відсутність взаєморозуміння – це те, що сім’я Хек чудово знає з власного досвіду. Мати, яка працює в автомобільному салоні й відчайдушно намагається продати хоча б одну автівку, але їй постійно заважають діти, які надзвонюють їй на роботу зі своїми проблемами. Молодший син, який не відривається від читання книг, не має жодного бажання спілкуватися зі своїми однолітками та постійно шепотом повторює слова. Дотепний батько Майк, який в усьому підтримує дружину. Донька Сью намагається знайти для себе підходяще хобі й пройти проби бодай в один шкільний гурток (спойлер: безуспішно), та старший син Аксель – типовий підліток, якого цікавлять тільки дівчата та футбол. Все це – родина Хеків. Нехай, в їхньому житті часто й все йде далеко не по маслу, та вони є один у одного, і разом – вони сила, яка може викрутитися будь з чого.

Лексика в серіали не складна, жарти смішні та не вульгарні. На рівні Pre-Intermediate краще дивитися із субтитрами.

Alf («Альф»)

Intermediate (можна пробувати на впевненому Pre-Intermediate)

 Lets have a snack now, we’ll get friendly later

Хоч і старий, але дуже класний для вивчення англійської мови канадський сітком. Всі актори розмовляють досить чітко, але не «книжковою мовою», тому «Альф» ідеально підійде тим, хто тільки починає пробувати дивитися щось в оригіналі. Час від часу зустрічаються розмовні фрази та цікаві вирази, які не мають буквального перекладу, тому варто знати англійську як мінімум на впевненому рівні Pre-Intermediate, щоб хоча б мати змогу розпізнати сталі вирази та розмовні фрази, щоб правильно шукати їхній переклад.

Кумедні, часто не зовсім зручні, ситуації, в яких опиняється родина, прихистивши у себе капосного, але надзвичайно милого, пухнастого прибульця, чудово піднімають настрій.

The Carmichael Show («Шоу Кармайкла»)

Intermediate – Upper-Intermediate

Сітком від американського коміка Джеррода Кармайкла, в якому він втілив вигадану версію свого життя. Джеррод та його подруга Максін починають жити разом. Максін наполягає, щоб Джеррод розказав про це своїм батькам. Але він впевнений, що нічим хорошим це не скінчиться. Все ж під натиском Максін, вони їдуть до батьків Джеррода…

Щоб дивитися «Шоу Кармайкла» мовою оригіналу потрібно мати твердий рівень Intermediate, а краще Upper-Intermediate. Хоч лексика і не супер складна, однак актори говорять досить швидко.

Miracle Workers («Чудотворці»)

Upper-Intermediate

Смішний серіал, який відмінно підійде для того, щоб розслабитися та попрактикувати англійську на слух. Час від часу трапляється сленг, ідіоми, є складна лексика.

Сезони не пов’язані між собою. У першому розповідається історія творця світу, який незадоволений своїм творінням – життям на Землі. Адже все пішло не так, як він задумував. Він хоче знищити усе та почати з чистого листа. І є лише один невеличкий шанс усе врятувати. У другому сезоні глядачам пропонується поринути у життя середньовічного містечка, в якому проживає досить прогресивна для свого часу дівчина, яка хоче досягти дечого більшого, ніж пропонує їй суспільство.

Black Books («Книжковий магазин Блека»)

Upper-Intermediate-AdvancedВласник книжкового магазину Блек любить книги та прихилитися до пляшки. Він не любить клієнтів і досить недбало ставиться до вигляду свого магазину, на дверях якого завжди висить вивіска «Зачинено». Його помічник, навпаки, намагається привести все до ладу та чудово ладнає з покупцями. Блек та його помічник постійно сваряться через різність світоглядів, однак попри все між ними панує міцна дружба, і вони не можуть один без одного.

Цей сітком отримав визнання критиків та багато нагород. Актори говорять швидко, є багато складних слів та виразів, тому для розуміння серіалу потрібно добре знати англійську.

Ці серіали для вивчення англійської допоможуть тренувати сприйняття на слух та поповнювати словниковий запас. Як бонус: піднімуть настрій. Адже інколи в похмурий день достатньо подивитися щось, що змусить посміхнутися. А ви дивитися серіали англійською? Який ваш улюблений?