Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Аудіокниги – чудова можливість покращити сприйняття англійської на слух та насолодитися цікавими історіями. Саме тому ми підготували для вас добірку ресурсів з аудіо книгами англійською мовою. Більшість з них мають супровідний текст, тому ви легко зможете звірятися, чи правильно ви все розчули, а також подивитися визначення незнайомих слів.
Тут будуть додатки для Android, Iphone та сайти. Обирайте зручний для вас пристрій та насолоджуйтесь. Щоб перейти на ресурс просто клікніть по назві.

Для Android

Free Books & Audiobooks

В цьому додатку зібрано 80 000 книг, 12 000 з них із аудіо. Кожне Тому ви зможете слідкувати за історією очима. Після завантаження книги, вода буде доступна оффлайн. Є можливість виділити слово та подивитися його значення, обравши define.

Ви зможете змінити колір фону та тексту, а також розмір та стиль шрифту. Є нічний режим, який оберігатиме ваш зір, якщо ви вирішите почитати в темноті.

50000 Free eBooks & AudioBooks (Oodles)

Велика колекція аудіо книг усіх часів. Тут є жанри на будь-який смак: фантастика, романтична література, пригоди, релігія, гумор, історія, поеми детективи, казки та багато іншого. Є текстовий супровід та трекінг (скільки відсотків книги ви вже прочитали). Якщо вам сподобалася книга, ви можете легко поділитися нею з друзями.

Learning English Free (1001 English Stories)

Цей додаток відмінно підійде тим, хто не любить довжелезні романи і надає перевагу коротким історіям. Навіть, якщо й трапляється велика книга, вона розбита на частини. Класно, що тут багато чудових казкових оповідань, які сподобаються і дітям, і дорослим.

Плюс цього додатку у тому, що слова та фрагменти тексу можна перекладати українською. Тому цей ресурс буде дуже доречним для початківців.

Audio Book for Kids – Fairy Tales

Чудова добірка дитячих книг. Підійде як для діток, що вивчають англійську, так і для дорослих з початковим рівнем (з чогось же потрібно починати). Книги мають текст, аудіо та інформацію для батьків.

 

Detective & Mystery Audiobooks

Колекція книг для поціновувачів детективів та містики. Додаток не адаптований під тих, хто вивчає мову, тому для слухання аудіо тут, ваш рівень повинен бути як мінімум середнім (а краще вище середнього).

Sci-Fi Audiobook Collection

А тут ви знайдете купу наукової фантастики. Додаток створювали розробники попереднього додатку, тому «вимоги» для слухачів такі самі.

Для IOS
Loyal Books — free audiobooks and ebooks

7 тисяч аудіо книг та 35 000 текстових книг. Книги розділені на категорії: є література для дітей, багато класики для дорослих. Є можливість корегувати швидкість аудіо.

LibriVox Audio Books

Зручна бібліотека для айфона. Є багато жанрів, тому ви легко зможете обрати книгу на свій смак. Окрім класики, тут є багато бестселерів, літератури для саморозвитку та біографій.

Audio Books & Novels

Багато цікавої художньої та історичної літератури, літератури для дітей та для саморозвитку. Класна фішка цього додатку – таймер. Якщо ви слухаєте книгу перед сном, ви можете налаштувати час, коли вона відключиться автоматично.

Сайти

Free Audio Books for English Learners

На сайті є не лише книги, а й поради, як краще їх слухати для вивчення мови. Ви можете слухати книгу в режимі онлайн, або завантажити її собі на комп’ютер.

Навіть є топ-100 книг для вивчення мови: тут.

EWA

Сайт, який підлаштовується під вас. Спершу вам потрібно відповісти на кілька запитань: вік, рівень англійської та скільки часу ви б хотіли займатися. Також вам потрібно буде обрати свою мотивацію: для чого ви вивчаєте англійську. Єдиний мінус – ресурс платний, пробний період 3 дні.

Librivox-logo

Хороша безкоштовна бібліотека. Тут книги не лише англійською, тому, обравши книгу, не забудьте обрати потрібну мову. Є пошук за мовою, жанром, назвою книги та автором. На сайті можна відслідковувати свій прогрес: як багато ви вже прослухали. Є можливість скачати книгу собі.
Насолоджуйтесь прослуховуванням книг на будь-якому девайсі. Обирайте додаток, який найбільш зручний для вас, адже, незважаючи на те, що всі вони схожі, кожен має свій функціонал. А щодо вибору книги, пам’ятайте, що вона повинна бути не лише цікавою, а й відповідати вашому рівню. Якщо ви бачите, що «не витягуєте» твір, пошукайте інший – захоплюючої літератури там багато.