Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Free English courses

Курси – один із найефективніших способів покращити знання мови. Вся інформація на них добре структурована і подається у вже готовому вигляді. Тобто вам не доведеться самостійно шукати, що за чим вивчати, і де знайти якісний матеріал на потрібну тему. А це значно пришвидшує навчальний процес і дозволяє уникнути даремної розтрати власних сил. Та, на жаль, не завжди є можливість оплачувати дорогі курси. Але не варто сумувати, адже існують цікаві безкоштовні курси англійської, які допоможуть вам поглибити знання мови та вивчити багато нового.
Спеціально для вас ми зібрали топ кращих безкоштовних курсів англійської мови. Посилання ховаються у назвах курсу 

Perfectly Spoken

На цих безкоштовних курсах англійської вам потрібно обрати напрям, за яким ви хочете займатися. Це може бути підвищення рівня, англійська для подорожей, підготовка до IELTS, поповнення словникового запасу, бізнес-англійська та багато іншого.

Спершу вам зададуть кілька питань: чи хочете пройти тест на рівень знань, та чи потрібен вам сертифікат (він видається лише на платному курсі). Радимо просто пройти тест. Ви можете проходити курс, який був рекомендований вам за результатами тесту, або ж обрати свій. Деякі курси доступні лише за підписку. Курси складаються із підкастів чи відео, до кожного з яких є текстовий супровід. Слова для вивчення виділені жирним. А в кінці уроку йде тест, який допоможе по практикувати отриманні знання.

Для додаткової практики курси влаштовують на своїй Фейсбук-сторінці онлайн-події. Це чудова нагода покращити ще й розмовну англійську. Посилання на сторінку тут: https://www.facebook.com/spokenperfectly/events/

ESOL Courses

Згори сайту оберіть свій рівень англійської. Після цього вибирайте завдання, які вам по душі. Різноманітність завдань для кожного рівня відрізняється. Так, для початкових рівнів дається онлайн курс зі словами та граматикою, вправи на читання та відпрацювання граматичних конструкцій. Для рівнів вище ще дається аудіювання. Також на сайті є додаткові уроки для відпрацювання окремих навичок: слухання, англійська для роботи, поповнення словникового запасу.

American English Speech

Цей курс розрахований на тих, хто бажає покращити англійську вимову (саме американський варіант). Увага: він не підійде для підвищення загального рівня англійської. Курс досить об’ємний, що дозволить пропрацювати більше аспектів вашої вимови й отримати більше корисної інформації. Ви можете проходити його у своєму темпі, коли у вас буде вільний час. Дуже радимо цей курс, адже інколи людину з непоганою англійською можуть не розуміти через нечітку чи неправильну вимову (тут мова не про акцент, а саме про вимову).

 

Speak English Professionally: In Person, Online & On the Phone (Сoursera)

Якщо ви хочете краще спілкуватися англійською – вам сюди. Курс розрахований на 5 тижнів занять. На ньому розглядається спілкування вживу, спілкування онлайн та по телефону. На додачу є уроки по співбесіді та проведенню презентацій.
English for Business and Entrepreneurship (Сoursera)

Класний курс для тих, кому потрібна ділова англійська. Особливо корисним він буде для підприємців. Тут дається не лише потрібна лексика, але й корисні поради підприємцям-почтаківцям. Вивчаючи цікаві речі про бізнес, ви паралельно покращуватимете англійську.

 

Storytelling and influencing: Communicate with impact (Сoursera)

Чудова навчальна програма для покращення комунікативних навичок англійською. Тут ви не лише покращите розмовну англійську, а й навчитеся заворожувати співрозмовника своїми історіями, переконливо аргументувати свої ідеї та справляти гарне враження. Курс розрахований на 6 тижнів навчання. Трохи більше місяця, і ви – гуру комунікації .

English for Common Interactions in the Workplace: Basic Level (Сoursera)

Для тих, хто ще не дуже добре володіє англійською, і кому вона потрібна для роботи. Підійде десь для людей із рівнем Pre-Intermediate. Тут ви вивчите багато нової лексики, навчитеся робити телефоні дзвінки по роботі, підготуєтеся до робочих зібрань й вивчите трохи англійського робочого етикету.

Tricky English Grammar (Сoursera)

Хороший гайд з англійської граматики, з якою у більшості людей виникають проблеми. Тут розбираються складні граматичні теми: артиклі, герундій та інфінітив, форми слів, в яких легко заплутатися, фразові дієслова та словосполучення.
Нам надзвичайно пощастило жити у час, коли отримати корисну інформацію так просто. Перед нами – цілий світ можливостей, які можуть змінити наше життя на краще. Потрібно лише не лінуватися й займатися. Безкоштовні курси – це неймовірно круто. Проходьте, покращуйте свої знання, і нехай вивчене позитивно вплине на рівень вашого життя.