Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Те, наскільки добре чи погано ви знаєте англійську, залежить від того, скільки часу ви вкладаєте у навчання. Але часовий ресурс видається кожному лише у розмірі 24 годинки на добу. А це, насправді, дуже мало, особливо, якщо у вас стандартний робочий графік. Проте знайти одну годину в добі на заняття мовою можна. Звісно, якщо у вас дійсно є бажання й стимул досягти результату. Сьогодні ми з вами розглянемо комплекс вправ з англійської, який займає лише годину на день, і принесе вам бажаний результат за досить короткий термін.Комплекс вправ

Розмовна практика

10 хвилин

Виділіть 10 хвилин у день на те, щоб поговорити англійською. Ви можете знайти партнера і практикуватися разом. Якщо серед ваших знайомих немає людини, яка також вивчає англійську й хоче покращити розмовні навички – не біда. Ви можете тренуватися самостійно. Чому б й ні . Про що ви можете розказувати:

 • Опишіть свій день;
 • Розкажіть про цікавий досвід з вашого життя;
 • Розкажіть про свої цілі та план їх досягнення;
 • Уявіть, що даєте інтерв’ю популярному виданню;
 • Відповідайте по черзі на ці цікаві запитання за посиланням: https://www.mantelligence.com/interesting-questions/

Аудіювання

30 хвилин

Вміння сприймати мову носіїв англійської не менш важливе за вміння висловлювати свою думку. Те, як говорять пересічні громадяни англомовних країн відрізняється від записів голосів людей з класичною чіткою вимовою (мовою BBC), які зазвичай дають слухати на заняттях, тому вкрай важливо тренувати свої вуха чути живу мову навіть на початкових рівнях.

Важливо, якщо ви початківець, вам може бути вкрай важко слухати щось англійською цілих півгодини, намагаючись паралельно перекласти щось з субтитрів. Всі через це проходили. І щоб не відбивати у себе бажання до подальших занять, скоротіть час аудіювання з 30 хвилин на 10-15. Принаймні, на перший час. Коли почуватиметесь більш впевнено, збільшите його.

Що можна слухати:

 • Ютуб-відео на цікаві вам теми;
 • Серіали, мультики та фільми;
 • Аудіокниги;
 • Підкасти;
 • Промови відомих людей;
 • Новини;
 • Спортивні коментарі.

Читання вголос

20 хвилин

І, якщо вам здається, що я вас задовбала цією порадою, то вам не здається :). Ви можете читати будь-що: книгу, новини, статьї. Головне, щоб вам було дійсно цікаво. Це допоможе поповнити словниковий запас та привчитися до вимови англійських звуків.

Про головне

Головне у цьому комплексі – регулярність. Якщо займатися щодня, то вже за місяць ви помітите значний прогрес. Бувають форс мажорні обставини, коли дійсно ніяк не виходить позайматися в певний день – це нормально. Але важливо, щоб це не перетворилося у вигадування відмазок. Наприклад, якщо ви давно не бачилися з друзями, і хочете вечір п’ятниці провести в колі близьких, можна вечір пропустити, адже спілкування також важливе. Але якщо ви систематично щовечора проводити по 2 години, гортаючи стрічку новин, і не займаєтеся вивченням англійської, списуючи це на втому, варто призадуматися. А чи дійсно вам в такому випадку потрібна англійська? Якщо потрібна, то розставте пріоритети: скоротіть час у соцмережах і приділіть годину заняттям. За ці 60 хвилин ви не сильно втомитися. Принаймні менше, ніж від докорів сумління, що ви чогось не зробили .

Як від слідкувати прогрес
Мотивуватиме на регулярні заняття відслідковування прогресу. Для цього перед тим, як почнете займатися, запишіть на диктофон хвилинну розповідь на тему, як пройшов ваш день. Запис не видаляйте. За два-три тижні повторіть розповідь та порівняйте її з першою. Робіть такі перевірки регулярно,

Якщо 1 години щодня у вас немає на виконання цього комплексу вправ, адже інколи навіть годину приділити чомусь буває складно, тоді розбийте цей комплекс на 2 частини по 30 хвилин. І займайтеся щодня ці півгодини. Наприклад, один день читайте та говоріть, а другий день слухайте щось англійською. Тим, хто займається на курсах чи індивідуально, можна виконувати комплекс двічі-тричі на тиждень для пришвидшення результатів.