Світ Англійської

Англійська мова онлайн

Думаю, для вас не стане новиною те, що, щоб навчитися говорити англійською, потрібно говорити. Вивчення нових слів й граматики – важливі елементи в процесі навчання, але без розмовної практики ви, навряд, зможете зав’язати розмову й вільно почуватися, спілкуючись з іншою людиною. Чим більше ви практикуєте говоріння, тим ліпше вам буде в реальній розмові. Саме тому сьогодні пропоную вам ознайомитися з кількома додатками, в яких ви можете по практикуватися говорити англійською.
English Speaking Practice

Android: тут

Apple: тут

В цьому додатку зібрані діалоги на безліч тем, які розбиті на 2 розділи:

Beginner English Conversation. Нехай вас не відлякує слово beginner у назві розділу, адже по сутті діалоги підійдуть від початкового рівня до середнього.

Business English Conversation.

У кожному розділі міститься кілька тем, а ті в свою чергу містять категорії з діалогами.

Кожний діалог має 4 завдання:

  • Прослуховування;
  • міні-тест;
  • практика;
  • зачитування ролі у діалозі із записом свого голосу на диктофон.

Цей додаток допоможе вивчити корисні розмовні фрази та відпрацювати їхнє використання, завдяки чому ви будете більш впевнено себе почувати у живій розмові.

Speak English

Android: тут

Фішка цього додатку у тому, що він підшукує реального партнера для розмови. Тобто, усе спілкування відбувається наживо. Автоматичний пошук партнера дозволяє спілкуватися більш безпечно: адже, ви будете впевнені, що людина не обрала вас за фото в профілі, і не використовує додаток як сайт для знайомств (бо на helloTalk таке частенько буває).

 Speaking Formulas
Android: тут

Цей додаток – мій особистий фаворит. Розрахований для тих, хто хоче здавати IELTS, але підійде насправді всім, хто бажає покращити свою англійську. Можна починати користуватися ним вже з рівня Elementary, для високих рівнів також буде корисним, адже відповіді на запитання ви даєте самостійно, використовуючи будь-яку лексику.

Завдання складаються з трьох частин: пояснення певної теми, практичні завдання, розмовна практика. Завдяки цьому, ви не лише відточите розмовну англійську, але й поглибите загальні знання. Останнє завдання – симуляція діалогу на екзамені. Екзаменатор задає вам запитання, ви відповідаєте на нього, записуючи відповідь на аудіо (на все про все у вас 30 секунд). У безкоштовній версії ви можете записати відповідь лише на 3 запитання. Проте навіть, відповідаючи на 3 запитання щодня, ви зможете значно покращити розмовну англійську.

Ielts Speaking

Apple: тут

Цей додаток містить багато завдань для IELTS. Знову ж, не зважайте на екзаменаційний формат, додаток буде корисний будь-кому, хто хоче покращити англійську. Тут є не лише розмовна практика, але й пояснення та завдання на аудіювання та письмо. Розмовна практика, як і у попередньому додатку, складається із запитань, та запису відповідей на аудіо-рекордер.

Регулярне спілкування англійською – запорука вільного володіння мовою. Чим частіше ви розмовлятимете, тим скоріше позбудетеся мовного бар’єру. А коли немає можливості практикувати розмовну англійську з партнером, ви завжди можете скористатися одним із запропонованих додатків.