Ця Політика конфіденційності – угода між вами та нами щодо використання веб-сайту (веб-сайтів). Ця Вона пояснює хто ми є, яка мета обробки персональних даних та як саме ми їх обробляємо. Також тут міститься інформація про права, які ви маєте надаючи нам будь-яку інформацію про себе.

Ми зберігаємо за собою право вносити зміни до Політики конфіденційності в будь-який час та з будь-якої причини. Дата останнього оновлення Політики буде зазначена в рядку “Останнє оновлення” на початку цієї сторінки.

Хто ми?

Ми English.world.com.ua. Контактні дані зазначенні нижче. Ми є контролером даних, які обробляємо відповідно до цієї Політики (за винятком випадків, де зазначено інше).

Які особисті дані ми збираємо

  • Ваша електронна адреса
  • Ваша IP-адреса
  • Дані про вашу операційну систему, програмне забезпечення браузера, який ви використовуєте для відвідування нашого сайту
  • подробиці ваших відвідувань нашого сайту

Яким чином ми використовуємо дані

  • обробка аналітичних даних та адміністрування нашого сайту
  • обробка статистичних даних, замір веб-трафіку і популярності розділів нашого сайту
  • оптимізація сайту та розробка нових послуг
  • оптимізація нашого сайту та внесення в нього змін
  • виявлення та зупинення дій зловмисників
  • відповідність нормам діючого законодавства

Термін зберігання персональних даних

Персональні дані зберігаються на термін не більше, ніж це необхідно відповідно до мети їх обробки.

Після того, як суб’єкт персональних даних перестав бути користувачем Сайту шляхом видалення свого облікового запису на Сайті, його персональні дані також автоматично видаляються.

Взаємодія Компанії з третіми особами стосовно персональних даних

Ми не здійснюємо передачу персональних даних третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб’єкта персональних даних або в інших випадках, викладених в цій політиці. Ми усвідомлюємо, що особиста інформація є цінністю і невід’ємним змістом, в тому числі, особистих немайнових прав будь-якої фізичної особи, тому вживає всіх можливих заходів для захисту особистої інформації користувачів, добровільно і усвідомлено переданої останніми нам.

На Сайті можуть бути посилання на інші веб-сайти (виключно в інформаційних цілях). При переході по посиланню на інші веб-сайти дія цієї Політики на такі сайти поширюватися не буде.

Конфіденційність активності суб’єкта персональних даних на Сайті

Відомості про активність (трафік) на Сайті користувачів, які проходять через мережуа захищені відповідно до законодавства. Тобто, ми не порушуємо таємницю «активності» користувача при використанні останнім сервісів Сайту.

Захист персональних даних

Ми використовуємо загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Однак, не дивлячись на всі зусилля, Компанія не може гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза межами нашого регулювання.

Зміни до цієї Політики

Будь-які зміни, які ми внесемо в нашу Політику конфіденційності у майбутньому, публікуватимуться на цій сторінці.